О магазине Контакты Оплата и доставка Как заказать? Помощь
Загрузка...

Всесвіт як Гугл — Ксенія Тейлор

Конотопська відьма. Салдацький патрет — Григорій Квітка—Основ*яненко

Арт.: 850163361

Автор:   Ксения Тейлор
Переплет:    Твердый
Страниц:    104
Формат:    140х215 мм

592
00
грн.
   В "Желаемое"  

Отгрузка: 17.06.2024
Контакты
• 050-413-64-94, 063-233-0-299
Подробнее →

Доставка
• Курьером по Украине: от 85 грн.
• Новая почта до склада: от 50 грн.
• Укрпочта: от 40 грн.
Подробнее →

Оплата
• Расчет при получении
• Предоплата
Подробнее →

Описание

Всесвіт як Гугл відомої письменниці, психотерапевта та міжнародного спікера Ксенії Тейлор це захоплююча подорож у світ внутрішнього розвитку та законів всесвітньої гармонії. Запрошуючи вас до обіймів своєї книги, авторка наповнює її великою любов ю, радістю та щастям, готовою розкрити перед вами всю неповторність, красу, щедрість і велич вашого внутрішнього Всесвіту.

У цьому нон-фікшн творі, Ксенія Тейлор дарує відповіді на численні питання в галузі психології особистості, допомагаючи інтегрувати нові можливості та надаючи інструменти для взаємодії із Всесвітом на благо себе та для радості людства.

Книга ґрунтується на багаторічній дослідній практиці авторки і складається з кейсів, конкретних прикладів, технік самоаналізу, алгоритмів нового бачення і цікавих завдань. Вона відкриває перед читачем шлях до розуміння себе, своєї віри в Бога всередині себе, у чарівництво життя та уміння бути щасливим тут і зараз.

Список тем, що охоплюються у книзі Всесвіт як Гугл :

Внутрішня гармонія та самопізнання.

Психологія особистості в контексті Всесвіту.

Інтеграція нових можливостей та розвиток особистісного потенціалу.

Взаємодія із Всесвітом на благо себе і оточуючих.

Віра в Бога всередині себе та чудеса життя.

Зануртеся у цей захоплюючий літературний шедевр, що сповнений мудрості, позитивної енергії та відкриття себе у світі внутрішнього розвитку.

Всесвіт як Гугл ваш крок до великого світу внутрішньої гармонії та неймовірних можливостей.

Отзывы

Написать отзыв

Введите символы (цифры и латинские буквы), которые Вы видите на рисунке (это защита от спам-роботов):Задать вопрос

Введите символы (цифры и латинские буквы), которые Вы видите на рисунке (это защита от спам-роботов):


04.06.2017, 17:04
*****
+2

Ця книга включає в себе дві чудові оповідки, які насиченні життєвим гумором, але разом з тим звертає увагу читачів на актуальні на той час проблеми. Хоча деякі з них актуальні і досі, не зважаючи, що минуло не одне десятиліття.
Отож, перша частина книги це повість «Конотопська відьма», яка розповідає про сотника, який вирішив, що він має владу над кожним у Конотопі. Він самозакоханий чоловік, який вирішив одружитися, бо начебто вже час.
Розповідає про відьму Явдоху. Всі знали, що вона відьма, але впіймати її так і не вдавалося. А коли вдалося, ця стара жінка почала водити всіх за носа. Доволі типова ситуація, враховуючи, що багато сучасних судових розглядів відбуваються за схожою схемою.

Наступна це пара. Які вдають з себе закоханих, яких розлучила зла доля. Бо дівчину Явдоха приворожила до сотника, а хлопець страждав. Та коли чари було знято, нічого не змінилося. Вірніше спочатку змінилося, вони одружилися, а потім вона почала зраджувати йому, а він тягати її за волосся по всьому селу.
А ще безліч другорядних героїв, які уособлювали собою певну верству населення, військових, селян чи писарів.
Друга історія оповідання «Солдатський патрет». В ньому розповідається про вмілого художника, який намалював портрет солдата, до того ж так вдало, що на ярмарці його плутала зі справжнім. Дівчата залицялися, торговки пригощали бубликами, перехожі віталися і навіть висловлювали свою повагу.

Але ідилію художника порушив швець, який вказав на неточності у зовнішньому вигляді солдата. Поки швець висловлювався стосовно чобіт художник мовчав, але коли справа дійшла до камзолу… Він порадив шевцеві знати свою справу, і не лізти у справи кравця.
Це оповідання має на меті пояснити, що варто знати, коли можна критикувати і що зовсім не обов’язково втручатися у справи інших, особливо коли твоєї думки ніхто не запитує.

Показать полностью

Новости


Все категории