О магазине Контакты Оплата и доставка Как заказать? Помощь
Загрузка...

Конотопська відьма — Григорій Квітка-Основ`яненко

Конотопська відьма. Салдацький патрет — Григорій Квітка—Основ*яненко

Арт.: 850155917

Автор:   Григорий Квитка-Основьяненко
Серия:    Шкільна бібліотека української та світової літератури
Переплет:    Мягкий
Страниц:    192
Формат:    130мм х 200мм

170
00
грн.
  



 В "Желаемое"  

Отгрузка: 30.04.2024
Контакты
• 050-413-64-94, 063-233-0-299
Подробнее →

Доставка
• Курьером по Украине: от 85 грн.
• Новая почта до склада: от 50 грн.
• Укрпочта: от 40 грн.
Подробнее →

Оплата
• Расчет при получении
• Предоплата
Подробнее →

Описание

Григорій Квітка-Основ’яненко (1778—1843) — перший український прозаїк, талановитий драматург, творчість якого мала значний вплив на розвиток української літератури. Недарма Михайло Драгоманов зарахував його, поряд із Тарасом Шевченком та Миколою Гоголем, до трійки найбільших українських класиків ХІХ століття. Якщо Івана Котляревського вважають зачинателем української поезії з його поемою «Енеїда», то Григорія Квітку-Основ'яненка — зачинателем української прози з його повістю «Маруся». Характер і душа українського народу, жива мова, чудове знання народних звичаїв?— усе це притаманне творам письменника.

До видання увійшли повісті «Маруся» і «Конотопська відьма», а також гумореска «Підбрехач», у якій дотепно описано історію кумедного сватання кульгавого хлопця до дівчини.

Отзывы

Написать отзыв

Введите символы (цифры и латинские буквы), которые Вы видите на рисунке (это защита от спам-роботов):



Задать вопрос

Введите символы (цифры и латинские буквы), которые Вы видите на рисунке (это защита от спам-роботов):


04.06.2017, 17:04
*****
+2

Ця книга включає в себе дві чудові оповідки, які насиченні життєвим гумором, але разом з тим звертає увагу читачів на актуальні на той час проблеми. Хоча деякі з них актуальні і досі, не зважаючи, що минуло не одне десятиліття.
Отож, перша частина книги це повість «Конотопська відьма», яка розповідає про сотника, який вирішив, що він має владу над кожним у Конотопі. Він самозакоханий чоловік, який вирішив одружитися, бо начебто вже час.
Розповідає про відьму Явдоху. Всі знали, що вона відьма, але впіймати її так і не вдавалося. А коли вдалося, ця стара жінка почала водити всіх за носа. Доволі типова ситуація, враховуючи, що багато сучасних судових розглядів відбуваються за схожою схемою.

Наступна це пара. Які вдають з себе закоханих, яких розлучила зла доля. Бо дівчину Явдоха приворожила до сотника, а хлопець страждав. Та коли чари було знято, нічого не змінилося. Вірніше спочатку змінилося, вони одружилися, а потім вона почала зраджувати йому, а він тягати її за волосся по всьому селу.
А ще безліч другорядних героїв, які уособлювали собою певну верству населення, військових, селян чи писарів.
Друга історія оповідання «Солдатський патрет». В ньому розповідається про вмілого художника, який намалював портрет солдата, до того ж так вдало, що на ярмарці його плутала зі справжнім. Дівчата залицялися, торговки пригощали бубликами, перехожі віталися і навіть висловлювали свою повагу.

Але ідилію художника порушив швець, який вказав на неточності у зовнішньому вигляді солдата. Поки швець висловлювався стосовно чобіт художник мовчав, але коли справа дійшла до камзолу… Він порадив шевцеві знати свою справу, і не лізти у справи кравця.
Це оповідання має на меті пояснити, що варто знати, коли можна критикувати і що зовсім не обов’язково втручатися у справи інших, особливо коли твоєї думки ніхто не запитує.

Показать полностью

Новости


Все категории