О магазине Контакты Оплата и доставка Как заказать? Помощь
Загрузка...

Вегетаріанка — Хан Канг

Вегетаріанка — Хан Канг

Арт.: 81325130

Автор:   Хан Канг
Переводчик:    Анжела Асман
Переплет:    Твердый
Страниц:    176
Формат:    130х205 мм

Нет на складе

 В "Желаемое"  


Контакты
• 050-413-64-94, 067-371-89-89, 063-233-0-299
Подробнее →

Доставка
• Курьером по Киеву: 60 грн.
• Курьером по Украине: от 60 грн.
• Новая почта до склада: от 40 грн.
• Укрпочта: от 25 грн.
Подробнее →

Оплата
• Расчет при получении
• Предоплата
Подробнее →

Описание

Одного ранку Джінг-хай прокинулася з усвідомленням, що вона більше ніколи не їстиме м’яса. На цьому й завершується звичний для читача класичний сюжет. Жанр роману південно-корейської письменниці Хан Канг балансує між домашнім трилером, притчею про трансформацію і деревофільною медитацією, а оповідь ведеться від імені нікчемного чоловіка героїні, який працює в офісі, одержимого свояка-художника і заклопотаної старшої сестри. Ці герої працюють, відчувають муки творчості, облаштовують власне життя, а от сама Джінг-хай припиняє робити будь-що взагалі.

Отзывы

Написать отзыв

Введите символы (цифры и латинские буквы), которые Вы видите на рисунке (это защита от спам-роботов):Задать вопрос

Введите символы (цифры и латинские буквы), которые Вы видите на рисунке (это защита от спам-роботов):


06.09.2017, 15:54
*****
+3

Легко, быстро и интересно читалось. Рекомендую всем кто любит почитать что-то необычное.

20.03.2017, 23:56
*****
+2

«Вегетеріанка» Хан Канг - це свіжий подих на теренах сучасної зарубіжної літератури. Приваблива палітурка, приємні на дотик сторінки так і манять нас зазирнути у книгу та відкрити світ вегетаріанства. На перший погляд, назва роману прозаїчна – ми одразу розуміємо про що йтиме річ, проте насправді образ, який нам подає заголовок книги є глибшим.

Книга поділена на три частини, які складають сторінку життя головної героїні Джінг-хай. Кожна частина має свого оповідача і таким чином ми формуємо образ Джінг-хай із поглядів близьких їй людей. Перша розповідь ведеться від імені чоловіка головного персонажа і саме завдяки цьому, ми спостерігаємо як пустило своє коріння вегетаріанство у душу середньостатистичної жінки. Оповідь другої частини веде свояк Джінг-хай, який використовує душевний неспокій героїні , як ідеальну музу для художника. Цей уривок тексту насичений сексуальною кольористикою, мистецькими візіями, душевною напругою і внутрішньою боротьбою. Третю частину нам повідає сестра головного персонажа і саме тут – кульмінація всього роману. Через страх Джінг-хай перед їжею, через її криваві сновидіння, жінка потрапляє до психічної лікарні. Не можна не підкреслити головний образ, який тут виникає – образ людини-дерева. Джінг-хай стає на голову, розповідаючи, що руки – це коріння, ноги – віття, а сама вона тягнеться до сонця, бо головне – стати природньою. І для цього їй не потрібно нічого їсти - все можна отримати від турботливого сонця. Відкритий фінал дає нам чимало місця для роздумів і осмислення даного роману.

Цій книзі притаманні і побутові описи життя звичайних людей, і моторошні сновидіння та сцени, і муки творчості митця, а також людини, котра через свою філософію перестає сприймати структурований навколишній світ. Вегетеріанство – це не тільки філософія, це спосіб змінити щось усталене, реанімувати закам’янілі правила життя, починаючи із самого себе. Проте чи кожен витримає таку зміну пріоритетів? Чи варто впадати у відчай і ненавидіти закони природи, закладені у наші інстинкти? Чи справді ті, хто зійшов із розуму такі, якими видаються, чи, можливо, нам потрібно придивитись і зрозуміти, який є світ перед їхніми очима? Відповіді на ці запитання можна знайти тільки читаючи «Вегетеріанку», запиваючи її апельсиновим соком.

Показать полностью

Новости


Все категории