О магазине Контакты Оплата и доставка Как заказать? Помощь
Загрузка...

Чому Азії вдалося — Джо Стадвелл

Чому Азії вдалося — Джо Стадвелл

Арт.: 70709021

Скрыть Характеристики

Автор:   Джо Стадвелл
Переплет:    Твердый
Страниц:    448

Нет на складе

 В "Желаемое"  


Контакты
• 050-413-64-94, 067-371-89-89, 063-233-0-299
Подробнее →

Доставка
• Курьером по Киеву: 60 грн.
• Курьером по Украине: от 60 грн.
• Новая почта до склада: от 40 грн.
• Укрпочта: от 25 грн.
Подробнее →

Оплата
• Расчет при получении
• Предоплата
Подробнее →

Описание

У чому причина стрімкого економічного злету Китаю? Чому не можна беззастережно довіряти думці неоінституціоналістів? Де «золота середина» в керуванні економікою держави? На ці та інші питання шукає відповідь репортер Financial Times Джо Стадвелл. Він аналізує три головні складники успішної економіки: сільськогосподарську політику, промислове виробництво і розподіл фінансування. У прицілі авторської уваги Японія, Південна Корея, Тайвань, Індонезія, Малайзія, Таїланд, Філіппіни, В’єтнам і Китай. Аналізуючи бізнес цих країн, автор показує, що спрацювало в Азії, а що ні. Книжка увійшла у список найкращих бізнес-книг Financial Times, стала книгою року за версією Economist, належить до переліку видань, які радить прочитати Білл Ґейтс.

Отзывы

Написать отзыв

Введите символы (цифры и латинские буквы), которые Вы видите на рисунке (это защита от спам-роботов):Задать вопрос

Введите символы (цифры и латинские буквы), которые Вы видите на рисунке (это защита от спам-роботов):


01.03.2017, 11:08
*****
+1

Багато країн сьогодні шукають вдалі економічні моделі розвитку і досить часто їх погляди падають на північно-східну Азію, країни якої менше чим за 50 років змогли зайняти провідні місця не тільки в даному регіоні, вони ще й вибилися в світові лідери і сьогодні підтримують цю планку. Саме історію економічного розвитку цього най динамічнішого регіону світу показав у своїй книзі « Чому Азії вдалося…» журналіст, економіст, доктор наук – Джо Стадвелл.

Дана книга цікава тим, що автор в ній порівнює дві групи країн, які умовно можна поділити на північно-східну Азію (Південна Корея, Японія, Тайвань) та південно-східну Азію ( Малайзія, Філіппіни, Індонезія, Тайланд), окремим розділом дослідник виносить Китай. З одно боку ці групи країн мали однаковий старт, але з іншого вони розставили по різному свої пріоритети і на сьогодні вони мають разючі відмінності в економічних показниках.
Джо Стадвелл прослідковує розвиток цих країн від другої половини 40-их років (виключенням є історія Японії, бо автор заглиблюється до економічних перетворень епохи Мейдзі). У книзі автором розглянуто такі сектори економіки як: сільське господарство, промисловість і фінанси.

Причину успішного розвитку країн північно-східної Азії на відміну від південно-східної автор бачить в раціональній діяльності уряду, протекціонізму,фінансовій підтримці виробника з боку держави, жорсткій експортній дисципліні, яка стимулюватиме до технологічного розвитку. Також автор наголошує, що така політика повинна бути в усіх трьох секторах, а особливо на початку розвитку, коли є значна загроза з боку більш розвинутих країн.
Велика кількість літератури в бібліографічному списку допоможе зацікавленим людям, ще більше почерпнути знання з даної проблематики. В книзі наявні коментарі, які автор дає для пояснення деяких моментів.

Книгу "Чому Азії вдалося", як сучасний зразок якісної нон-фікшн, літератури раджу прочитати усім. Особливо вона цікава буде економістам, історикам, політологам. Цій праці я можу поставити тільки найвищий бал.

Показать полностью

Новости


Все категории