О магазине Контакты Оплата и доставка Как заказать? Помощь
Загрузка...

Великий Гетсбі — Френсіс Скотт Фіцджеральд

Книга Великий Гетсбі — Фрэнсис Скотт Фицджеральд

Арт.: 4767371

Скрыть Характеристики

Автор:   Фрэнсис Скотт Фицджеральд
Переводчик:    Мар Пинчевский
Переплет:    Интегральный
Страниц:    188
Формат:    84x108/32 (130х200 мм)
Бумага:    Офсетная
Иллюстрации:    Нет иллюстраций

190
00
грн.
   В "Желаемое"  

Отгрузка: 23.07.2024
Контакты
• 050-413-64-94, 063-233-0-299
Подробнее →

Доставка
• Курьером по Украине: от 85 грн.
• Новая почта до склада: от 50 грн.
• Укрпочта: от 40 грн.
Подробнее →

Оплата
• Расчет при получении
• Предоплата
Подробнее →

Описание

Френсіс Скотт Фіцджеральд (1896—1940) — американський письменник, автор багатьох романів та оповідань про покоління «епохи джазу», яскравий представник так званого «втраченого покоління». «Великий Гетсбі» — його найвідоміший роман, який став символом «століття джазу».

Америка, початок 20-х років ХХ сторіччя, час «сухого закону» і гангстерських розбірок, яскравих вогнів і яскравого життя.
Тридцятирічний Нік Каррауей приїхав до Нью-Йорка навчатися банківської справи, хоча й плекає у глибині душі мрію про письменництво. Він і розповідає читачеві про пригоду, в яку виявився втягнутим. Аби уникнути міської спеки, Нік винайняв занедбаний будиночок у приміській зоні Нью-Йорка Вест-Егг, на березі затоки, де розташовані багаті будинки. Головним героєм оповіді стає його найближчий сусід, хазяїн великого палацу, нікому не відомий, загадковий та ексцентричний самотній молодик на ім’я Джей Гетсбі — Великий Гетсбі. Це людина, яка створила себе за рецептами американської моралі і яка дуже багата, але попри те — надзвичайно самотня. Кохання Великого Гетсбі до Дейзі стає величезною трагедією не тільки для нього...

Отзывы

Написать отзыв

Введите символы (цифры и латинские буквы), которые Вы видите на рисунке (это защита от спам-роботов):Задать вопрос

Введите символы (цифры и латинские буквы), которые Вы видите на рисунке (это защита от спам-роботов):


22.12.2016, 00:59
*****
+1

Ця книга просто шедевр американської літератури! Твір входить у топ-100 обов’язкових до прочитання. Сьогодні вже говорять «у стилі Гетсбі (про весілля, вечірку, фотосесію і т.д.)». Більшість бачили однойменний фільм за участі Леонардо ді Капріо. Він чудовий, але книга в сотні разів краща. А ще й в українському перекладі – «ковтаєш» за ніч.
Америка 20-30-х років ХХ ст. Автор яскраво описує тогочасний колорит – життя бомонду, джаз, Нью-Йорк з обіцяними можливостями. Сюжет цікаво обігрується навколо заплутаної любовної лінії. Оповідь ведеться від третьої особи, очевидця. Хлопця, що спілкувався з епатажним самітником Гетсбі і, можна сказати, був єдиним його справжнім другом. Гетсбі - персонаж доволі дивний. Його статкам можна позаздрити, але щастя немає. Адже його за гроші не купиш. Доречі, інтрига, хто він, звідки в нього таке багатство зберігається доволі довго. І це цікава історія. А ще у головного героя є мрія – повернути кохану. Вона вже давно живе іншим життям. Але чи щаслива вона? Чи забула його, кохання своєї юності? Чи можливо повернути втрачене? Чи буде взаємність? Чи це людина вже не твого калібру? Чи це лиш гонитва за привидами? А може то лиш ідея-фікс. Питань у Гетсбі було багато, всі відповіді в книзі. А фінал – такої розв’язки неможливо було передбачити! Якщо ви сентиментальна людина, то будете просто читати і витирати сльозу. Але чи то будуть сльози щастя, чи горя… Це варто пережити! Адже книгу саме переживаєш, а не просто читаєш. Так пронизуєшся життям героїв, вболіваєш, радієш, сумуєш разом з ними. Це нетипова книга про нетипових людей. І однозначно, її варто прочитати усім!

Показать полностью

Новости


Все категории