О магазине Контакты Оплата и доставка Как заказать? Помощь
Загрузка...

Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди — Мари Кондо

Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди — Мари Кондо

Арт.: 4661672

Скрыть Характеристики

Автор:   Мари Кондо
Переводчик:    Ирина Грипа
Переплет:    Твердый
Страниц:    208
Формат:    60х90/16 (~150х220 мм)

145
00
грн.
   В "Желаемое"  

Отгрузка: 04.03.2021
Контакты
• 050-413-64-94, 067-371-89-89, 063-233-0-299
Подробнее →

Доставка
• Курьером по Киеву: 50 грн.
• Курьером по Украине: от 60 грн.
• Новая почта до склада: от 40 грн.
• Укрпочта: от 25 грн.
Подробнее →

Оплата
• Расчет при получении
• Предоплата
Подробнее →

Описание

Після звичайного прибирання через пару днів у вас вдома знову бардак. За методом КонМарі ви будете прибирати ОДИН РАЗ І НАЗАВЖДИ. Секрет в тому, що ви позбавляєтесь від всіх непотрібних речей, а потрібні розкладає так, що потім дуже зручно повертати їх на місце. 

У своїй книзі Марі наводить багато цікавих, а іноді і просто дивовижних історій про те, що вона знаходила в будинках своїх клієнтів. А також про те, як Магічне прибирання змінювало їх життя. Хтось вилікувався від шопоголизма, переставши скуповувати все підряд кожні вихідні. Хтось позбувся не тільки від непотрібних речей, але і від непотрібних зв’язків, звільнивши місце і час для дійсно важливого. Хтось за період капітального прибирання скинув зайві кілограми і визначився зі стилем в одязі. А хтось, оточивши себе тільки улюбленими речами, притягнув у своє життя і кохану людину!

Отзывы

Написать отзыв

Введите символы (цифры и латинские буквы), которые Вы видите на рисунке (это защита от спам-роботов):Задать вопрос

Введите символы (цифры и латинские буквы), которые Вы видите на рисунке (это защита от спам-роботов):


10.03.2017, 14:04
****
+4

Усі люди по своїй натурі “Плюшкіни”. Нам так подобається оточувати себе безліччю речей. Деякі предмети дійсно дорогі серцю та визивають позитивні емоції. Однак більшість – це безглузді придбання, які давно вже віджили своє і просто збирають пил та займають місце в домівці. Так, генеральне прибирання покращує ситуацію. Однак, суттєві зміни важко оцінити. Тим паче, що вже через тиждень результатів майже не помітно.

Якщо до вас часто приходять такі думки і ви розумієте, що треба щось змінювати, проте не знаєте з якого боку почати. На допомогу прийде спец з прибирання, Марі Кондо. Її унікальна книга слугує орієнтиром мільйонам людей у всьому світі! “Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди”.
Дотримуючись усіх порад автора, крокуючи по своїй домівці та наводячи порядок, викидаючи купу непотрібних речей, які досі здавалися предметами першої необхідності. Ви 100 % зміните своє життя. Адже, коли позбуваєшся зайвого, дихати становиться значно легше, думки світлішають, настрій покращується і світ стає набагато привітнішим.

У книзі наведена сила силенна порад! Марі Кондо не оминає жодного закутку. Будьте певні, що шафи з одягом, ящички з кухонними витребеньками, комірчини із засобами для прибирання, робочий стіл з купою паперів та навіть книжкові полиці – лад буде наведено усюди! А якщо вам знадобиться порада, як складати одяг, будь-ласка, автору не шкода поділитися власним способом.
Книга “Викинь мотлох із життя” прогриміла на увесь світ. І здається, Марі Кондо написала продовження.

Показать полностью

Новости


Все категории