О магазине Контакты Оплата и доставка Как заказать? Помощь
Загрузка...

Бог ніколи не моргає. 50 уроків, які змінять твоє життя — Регина Бретт

Бог ніколи не моргає. 50 уроків, які змінять твоє життя — Регина Бретт

Арт.: 4744107

Скрыть Характеристики

Автор:   Регина Бретт
Издательство:    Книжный клуб "Клуб семейного досуга"
Год:    2015
ISBN:    978-966-14-9091-7
Переплет:    Твердый
Страниц:    272
Формат:    110x170 мм

73
00
грн.
  



 В "Желаемое"  

Отгрузка: 24.09.2018
Контакты
• 044-499-0-979, 063-233-0-299
• 096-766-0-311, 050-413-64-94
Подробнее →

Доставка
• Курьером по Киеву: 40 грн.
• Курьером по Украине: от 40 грн.
• Новая почта до склада: от 30 грн.
• Укрпочта: от 11 грн.
Подробнее →

Оплата
• Расчет при получении
• Предоплата
Подробнее →

Описание

Регіна Бретт — відома американська журналістка, двічі виходила до фіналу Пулітцерівської премії в номінації «За коментар», лауреат численних премій за журналістську діяльність. 50 уроків — це роздуми про те, чому Регіна навчилася, перебуваючи в статусі матері-одиначки, коли шукала кохання там, де його не було, коли працювала над стосунками з Богом, боролася з раком і намагалася примиритися з важкими спогадами дитинства. Свої уроки Регіна публікувала в авторській колонці в газеті, і відразу стала однією з найпопулярніших в історії видання. У цій книжці Регіна Бретт перетворила 50 уроків на глибоко особисті, зворушливі, іноді смішні есе. Добра, мудра, дуже емоційна книжка змусить читачів замислитися над своїм життям, зробити його кращим, допоможе знайти й утримати щастя.

Отзывы

Написать отзыв

Введите символы (цифры и латинские буквы), которые Вы видите на рисунке (это защита от спам-роботов):



Задать вопрос

Введите символы (цифры и латинские буквы), которые Вы видите на рисунке (это защита от спам-роботов):


17.01.2017, 23:09
*****
-1

Зараз ринок літератури пропонує безліч мотиваційних книжок. «Бог ніколи не моргає» Регіни Бретт я б віднесла саме до такого виду творчості. Її короткі уроки – своєрідні сторінки зі щоденника, кожна з яких містить певний посил до читача. Здебільшого йдеться про любов до життя, про пошук себе і віру у власні сили, про вміння цінувати той час, який нам відведений.

Скажу відверто, далеко не усі уроки мене зачепили. Хоча це й логічно, адже життєвий досвід читача і життєвий досвід автора не можуть в усьому збігатися. Крім того, Регіна Бретт пережила страшну хворобу – рак грудей. Тому вона навчилася дивитися на життя зі значно більшою вдячністю, ніж це вміє пересічний читач. А цього вміння в авторки таки варто повчитися.

Натомість окремі історії надзвичайно надихаючі. Особливо ті, відголос яких забринів у власному серці. Таких моментів чимало. Напевно тому і книжка в процесі читання чим далі тим більше рясніла кольоровими наліпками-закладками. До прикладу, дуже влучний момент – про вміння робити малі кроки на шляху до досягнення власної життєвої мети. Авторці вдалося дуже «людяно» подивитися на процес, який кожному дається вкрай складно – на самореалізацію. Адже про це питання написано сотні, якщо не тисячі книжок. Проте більшість з них розраховані на особистостей, які уже достатньо мотивовані. Натомість Регіна Бретт дивиться на цей процес очима звичайної людини, в якої поруч з бажанням розвиватися живе лінь, страх, невміння ставити пріоритети та безліч інших підводних каменів. Тож авторка, признаючи за собою і своїми читачами усі ці прогріхи, просто радить іти до мети маленькими кроками. Кроками, які під силу кожному – передивитися ринок вакансій, записатися на бажані курси, написати одну сторінку уявної книжки. Просто, проте вкрай дієво!

Загалом добра і життєствердна книжка. Книжка, яка додає світла і сонця, а також вчить смирення, любові і віри в життя.

Показать полностью

Новости


Все категории