О магазине Контакты Оплата и доставка Как заказать? Помощь
Загрузка...

Матильда — Роальд Дал

Матильда — Роальд Дал

Арт.: 4643760

Скрыть Характеристики

Автор:   Роальд Дал
Переводчик:    Віктор Морозов
Издательство:    А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
Год:    2014
ISBN:    978-966-7047-64-1
Переплет:    твердый
Страниц:    272
Формат:    130×200 мм

94
00
грн.
   В "Желаемое"  

Отгрузка: 18.07.2018
Контакты
• 044-499-0-979, 063-233-0-299
• 096-766-0-311, 050-413-64-94
Подробнее →

Доставка
• Курьером по Киеву: 30 грн.
• Курьером по Украине: от 40 грн.
• Новая почта до склада: от 30 грн.
• Укрпочта: от 11 грн.
Подробнее →

Оплата
• Расчет при получении
• Предоплата
Подробнее →

Описание

«Матильда» — найпопулярніша книга Роальда Дала, одного з літературних батьків Джоан Ролінґ — авторки «Гаррі Поттера»... Матильда — геніальна дитина, проте її родичі так не вважають. Для них вона — зайвий клопіт, головний біль. І Матильда вирішує перевиховати своїх обмежених і зациклених на собі родичів, а заодно й жахливу директорку школи пані Транчбул... 1988 року «Матильду» було визнано найкращою книжкою для дітей.

Отзывы

Написать отзыв

Введите символы (цифры и латинские буквы), которые Вы видите на рисунке (это защита от спам-роботов):Задать вопрос

Введите символы (цифры и латинские буквы), которые Вы видите на рисунке (это защита от спам-роботов):


07.06.2017, 19:58
*****

Роальд Дал один із дитячих письменників, книги яких актуальні для дорослих. Читаючи цю книгу, я захоплювалася Матильдою і водночас дивувалася її батькам. Як можна настільки не любити і не поважати свою дитину, щоб принижувати її щодня. Тим паче такого вундеркінда.

Але ця книга не про те, що потрібно любити дитину за її розум чи прагнення дізнатися якомога більше. Тут закладена набагато глибша думка - думка про те, що потрібно любити СВОЮ дитину, ідеальна вона чи ні для інших.
Матильді, дівчинці дошкільного віку, надзвичайно подобається читати. Проблема лише у тому, що її батькам - ні. Тож вона сама навчається читати, сама ходить у бібліотеку, яка доволі далеко від її дому. Ні вчителька, ні батьки не вірять у неї, вони вважають її нікчемною. Та Матильда вчиться боротися із цим, вона сама будує своє майбутнє, незважаючи на думку інших. Роальд Дал висловлює важливу думку: " Ти просто не уявляєш, як це жахливо, коли тебе повністю контролюють і придушують твою особистість."

У книзі "Матильда" головна героїня - це приклад того, як боротися з труднощами, незважаючи ні на що. Це пригоди маленької дівчинки, які ти переживаєш сам. Читаючи, відчуваєш її сум і водночас захоплюєшся сміливістю.
Її висловлювання та порівняння доволі смішні і влучні. Автор пише словами самих дітей, тому книга читається дуже легко. Впевнена, що образ головної героїні буде симпатизувати читачам різного віку, навіть таким, які не дуже люблять читати. Вони будуть співчувати Матильді та дивуватися всьому разом із нею. Це чудова книга для дорослих та дітей. Вона захоплююча та повчальна, загалом у стилі Роальда Даля.

Показать полностью

Новости


Все категории