О магазине Контакты Оплата и доставка Как заказать? Помощь
Загрузка...

Тореадори з Васюківки — Всеволод Нестайко

Тореадори з Васюківки — Всеволод Нестайко

Арт.: 67277117

Автор:   Всеволод Нестайко
Переплет:    твердый
Страниц:    544
Формат:    130x200 мм

290
00
грн.
   В "Желаемое"  

Отгрузка: 24.06.2024
Контакты
• 050-413-64-94, 063-233-0-299
Подробнее →

Доставка
• Курьером по Украине: от 85 грн.
• Новая почта до склада: от 50 грн.
• Укрпочта: от 40 грн.
Подробнее →

Оплата
• Расчет при получении
• Предоплата
Подробнее →

Описание

Важко знайти в нашій літературі щось настільки веселе, талановите й дотепне, як ця неперевершена книга Всеволода Нестайка, якого часто називають Гоголем сучасної української дитячої літератури. Недаремно «Тореадори з Васюківки» перекладено двадцятьма мовами і внесено до Особливо Почесного списку Андерсена як один з найвидатніших творів світової літератури для дітей. Це перше видання нової авторської редакції роману з новими надзвичайно веселими епізодами.

Отзывы

Написать отзыв

Введите символы (цифры и латинские буквы), которые Вы видите на рисунке (это защита от спам-роботов):Задать вопрос

Введите символы (цифры и латинские буквы), которые Вы видите на рисунке (это защита от спам-роботов):


07.08.2020, 08:50
*****
+1

Наилучшие рекомендации и большая благодарность книжному магазину КНИГОГРАД! Огромное спасибо за наличие необходимой художественной литературы и оперативную доставку приобретённых книг по школьной программе! Выбор - замечательный, потому как нашли у вас и классику, и современников, и самые новые книжные издания! Прекрасный выбор книг одного автора от различных издательств, на любой вкус и бюджет чудесная полиграфия, и отличный сервис доставки. Особенно приятно порадовала программа лояльности. Самые позитивные впечатления и планы - приобретать у Книгограда все новые и такие любимые Книги. Молодцы!

Показать полностью
19.01.2017, 23:08
*****
+1

Для тих, хто багато читає, цілком недивним виглядає питання того, на яких книжках ростити дітей. Адже вплив книжки на людину важко переоцінити. Як і вплив відсутності книжок у вихованні взагалі.

«Тореадори з Васюківки» – однозначна необхідність для батьків. Особливо в сучасному світі – світі, коли дитина швидше починає вміти вмикати комп’ютер, ніж до пуття говорити своє ім’я. Думаю, хтось зі мною посперечається, назвавши Тореадорів до певної міри застарілими. Адже не так легко пояснити дитині, що таке хлів, що там робить корова чи свиня, і заради якого дива двоє хлопців надумали влаштовувати собі там сховок. Можливо, так.

Проте пропоную дивитися на це з іншої сторони. Гумор, з яким написана книга Всеволода Нестайка, свого часу покорив мене цілком. Попри те, що я також була дитиною, коли мені вперше до рук потрапила ця книга, я реготала, не стримуючись, бо було направду смішно. Ява і Павлуша вміли знаходити на свої голови стільки пригод, що мені так хотілося з ними познайомитися вживу. Я ж бо в дитинстві була переконана, що Ява і Павлуша точно живуть в сусідньому селі.

Натомість зараз, оглядаючись назад, я розумію, що Ява і Павлуша жили в кожному з нас, коли ми були маленькими. І Всеволод Нестайко умів настільки тонко пробудити в нас цю справжню, нічим не зіпсовану дитячу простоту, що я і досі усміхаюся при згадці про його героїв.

Водночас, окрім гумору, автор заклав у книжку поняття про справедливість і справжню дружбу. Навіть зараз мені сльози бринять на очах, коли згадую про записку, яка була залишена на доті. Записка про те, що таке дружба.

Думаю, на таких книжках варто виховувати дітей. Навіть якщо діти дуже швидко розвиваються, такі книжки дозволять їм якомога довше побути дітьми. Адже, коли вони виростуть, вони подякують за цей подарунок своїм батькам.

Показать полностью

Новости


Все категории