О магазине Контакты Оплата и доставка Как заказать? Помощь
Загрузка...

Моє життя та робота — Генрі Форд

Моє життя та робота — Генрі Форд

Арт.: 70702006

Автор:   Генрі Форд
Переводчик:    Уляна Джаман
Переплет:    Твердый
Страниц:    384
Формат:    60x90/16 (143х210 мм)

185
00
грн.
   В "Желаемое"  


Контакты
• 050-413-64-94, 063-233-0-299
Подробнее →

Доставка
• Курьером по Украине: от 85 грн.
• Новая почта до склада: от 50 грн.
• Укрпочта: от 40 грн.
Подробнее →

Оплата
• Расчет при получении
• Предоплата
Подробнее →

Описание

Про Генрі Форда ще за його життя складали легенди,та й досі певні факти його біографії не є остаточнопідтвердженими чи спростованими. Проте, незаперечнимзалишається те, що сенсом його життя буларобота. Понад усе Форд прагнув створити машину,яка працюватиме вічно. На шляху до втілення мріївін завдяки вірі у неможливе здійснив переворот умисленні власного оточення й майбутніх поколінь,які теж змінили своє ставлення до грошей, успішного бізнесу й роботи. Форд вважав,що саме мислення є найважчою роботою, на яку здатна людина. Це, ймовірно,є причиною, чому ми маємо так мало мислителів. Форд невтомно шукав відповідіна складні питання людської історії, як-от: чому існує бідність; що робить гроші грошимаі які можливі трюки в рамках нинішньої фінансової системи, через які різнінації й народи потрапляють під контроль небагатьох людей; чого очікувати від майбутнього…Про це, а також про те, як виглядає і працює ідеальний продавець у компанії Форда, чи справді нам потрібні автомобілі і навіщо привчати дітей інвестувати в себе – прочитаєте на сторінках цієї унікальної книги.

Отзывы

Написать отзыв

Введите символы (цифры и латинские буквы), которые Вы видите на рисунке (это защита от спам-роботов):Задать вопрос

Введите символы (цифры и латинские буквы), которые Вы видите на рисунке (это защита от спам-роботов):


09.02.2017, 11:12
*****
+2

Якщо ти прагнеш створити щось своє. Присвятити життя власній справі. Якщо ти орієнтований не на одноденний бізнес, а серйозну роботу. Необхідно запастися терпінням і поглибитися у вивчення історій успіху великих людей, щоб не наламати дров та бути озброєним цінними порадами. Прослідкувати за геніями свого часу, чиї мантри мандрують крізь роки, доходячи до кожного покоління. Їх настанови не втрачають своєї актуальності, їх запал є прикладом, який треба наслідувати. Для них головне – це ідея! Вона заполоняє розум і серце. І саме тому вони створюють щось геніальне.
Прикладом такої геніальності є Генрі Форд. Книга “Моє життя та робота” – це відлуння долі засновника усім відомої компанії. Форд говорить не лише про власне створений бізнес, але й про свою ідею. Котра зароджувалася з великою місією, а не просте створення автомобілів.
Хронологія подій прослідковується дуже чітко. Від початку зародження справи, де було багато перепон. До тієї самої неймовірної слави, про яку всі ми чули. Автор так уміло співставив гроші і товар (взагалі уявлення про гроші та їх цінність може змінитися під час читання). Він торкається болючих тем: бідність та благодійність. Також у книзі дуже багато його роздумів про людину, як мислячу особу, здібну до освіти; про людину, здатну інвестувати в саму себе; про людину, здатну зробити щось краще, ніж було до цього.
Можливо Форд про щось змовчав, щось закрив від читацьких очей. Але все заради того, щоб той самий читач зумів додуматися сам. Щоб трішки помізкувавши, зрозумів певні істини створення своєї власної справи.

Показать полностью

Новости


Все категории