О магазине Контакты Оплата и доставка Как заказать? Помощь
Загрузка...

Відкриття третього ока. Практика — Борис Сахаров

Книга Кров і попіл. Книга 1. Із крові й попелу — Дженнифер Арментроут #1

Арт.: 671302657

Автор:   Борис Сахаров
Переплет:    Мягкий
Страниц:    160
Формат:    130х200 мм

120
00
грн.
   В "Желаемое"  

Отгрузка: 20.06.2024
Контакты
• 050-413-64-94, 063-233-0-299
Подробнее →

Доставка
• Курьером по Украине: от 85 грн.
• Новая почта до склада: от 50 грн.
• Укрпочта: от 40 грн.
Подробнее →

Оплата
• Расчет при получении
• Предоплата
Подробнее →

Описание

Борис Сахаров (Аров) — яскравий представник того прошарку інтелігенції, який присвятив своє життя активному освоєнню, розробці та популяризації спадщини Сходу, автор багатьох книг з йоги, які мають на меті донести до читача недоторканний «золотий запас» індійської філософії та культури. До таких книг, цінність яких засвідчується сумлінністю автора як гарантією від будь-яких спекуляцій, його непідкупністю природженого вченого і скрупульозністю дослідника-прагматика, по праву слід віднести запропоновану увазі читача — приклад оптимального синтезу «теорії» та «практики», апробованої особистим досвідом. Викладу його в даному випадку дуже сприяє неабиякий літературний талант, завдяки якому читання цих захоплюючих «звітів про виконану роботу» принесе, крім безперечної користі, однакове задоволення і новачкові в йозі, і тому, хто з нею давно знайомий.

Ванесса — багата спадкоємиця давнього роду, інстаграм-зірка й інфлюенсерка моди. Вона подорожує, дефілює в дорогому вбранні та, здається, живе на широку ногу. Однак за розкішним фасадом ховається правда про давню сімейну трагедію… Ще й наречений Ванесси раптово скасовує весілля, і вона їде подалі від галасливого міста — до Стоунхейвену, величезного родинного маєтку. Ця похмура будівля знає не лише Ванессині секрети, а й таємниці дитинства Ніни — загубленої душі, яка відчайдушно шукає себе.

Шляхи Ніни й Ванесси перетнуться тут, на холодних берегах озера Тахо. Чи вдасться їм врешті-решт розплутати клубок минулого, в якому сплелися вірність і зрада, любов і шантаж, прагнення помсти й безумовне прощення?

Отзывы

|
Получайте бонусы за отзывы! 

Написать отзыв

Введите символы (цифры и латинские буквы), которые Вы видите на рисунке (это защита от спам-роботов):Задать вопрос

Введите символы (цифры и латинские буквы), которые Вы видите на рисунке (это защита от спам-роботов): 

Новости


Все категории