О магазине Контакты Оплата и доставка Как заказать? Помощь
Загрузка...

Оцінка нейромоторної готовності до навчання. Діагностичні тести рівня розвитку від ІНФП та шкільна корекційна програма — Саллі Годдард Блайт

Шоколад — Джоанн Харрис #1

Арт.: 850157673

Автор:   Салли Годдард Блайт
Переплет:    Мягкий
Страниц:    96
Формат:    210х290 мм

213
00
грн.
   В "Желаемое"  

Отгрузка: 17.06.2024
Контакты
• 050-413-64-94, 063-233-0-299
Подробнее →

Доставка
• Курьером по Украине: от 85 грн.
• Новая почта до склада: от 50 грн.
• Укрпочта: от 40 грн.
Подробнее →

Оплата
• Расчет при получении
• Предоплата
Подробнее →

Описание

Чимало дітей у загальноосвітніх школах має труднощі у навчанні через нейромоторну незрілість. Незважаючи на те, що існує кілька розвивальних рухових програм, унікальність моделі, розробленої в ІНФП, полягає в тому, що її ретельно оцінили під час досліджень і на практиці. Вона постійно виявлялася більш ефективною для вдосконалення нейромоторних показників, ніж інші загальнорухові програми.

Книгу «Оцінка нейромоторної готовності до навчання» написано на основі навчального посібника, що використовується як частина популярних навчальних курсів ІНФП, які є фундаментом загального підходу ІНФП. Книга містить інформацію, що зазвичай пропонують до уваги лише під час програм навчання спеціалістів. Посібник складається з чотирьох розділів. У першому розділі (Вступ) авторка розкриває суть нейромоторної незрілості та причини її виникнення. У другому наведено тести для оцінювання ключових рефлексів і зорового сприйняття у дітей 4-7 років; у третьому — дітей від 7,5 років і старше. У четвертому розділі детально викладено повну розвивальну рухову програму, розроблену для використання як у класах, так і в невеликих групах протягом одного навчального року.

Отзывы

|
Получайте бонусы за отзывы! 

Написать отзыв

Введите символы (цифры и латинские буквы), которые Вы видите на рисунке (это защита от спам-роботов):Задать вопрос

Введите символы (цифры и латинские буквы), которые Вы видите на рисунке (это защита от спам-роботов): 

Новости


Все категории