Чутливість — це ваша суперсила!
«Високачутливі» — про кого це? Про емпатичних людей, які гостро реагують на різноманітні подразники, швидко втомлюються, тонко сприймають твори мистецтва, легко переймають чужий настрій... І так само легко ці люди можуть стати жертвами нарцисів, соціо- і психопатів, «емоційних вампірів» та інших не надто приємних особистостей, що прагнуть уваги та впливу.
Дізнайтеся більше з нової книжки Шагіди Арабі, американської психологині, що спеціалізується на вивченні аб’юзивної поведінки. Після прочитання ви не тільки вмітимете вчасно розпізнавати такі токсичні стосунки, але й знатимете, що робити далі — як захистити себе й відновити втрачену рівновагу.
Чому варто придбати:
У кінці минулого століття у психології з'явилося нове поняття — висока чутливість. Воно стосується емпатичних людей, які гостро реагують на різноманітні подразники та легко піддаються маніпуляціям з боку токсичних людей, які непомітно проникають у нашу соціальну бульбашку та наносять руйнівного впливу на усе наше життя. Спілкуючись із нав‘язливим другом, прискіпливим начальником чи нетактовним родичем, ми відчуваємо втому, дискомфорт і фонову напругу, яка виснажує та псує настрій.
Авторка видання — відома американська психологиня, яка пережила емоційне насильство та жорстоке цькування в дитинстві. Спираючись на власний досвід, вона сформулювала дієві поради та рекомендації, котрі допоможуть високочутливим людям зосередитися на турботі про себе, відновити втрачену рівновагу, а головне — встановити здорові кордони й захистити себе від п’яти основних типів токсичних людей.
До кожного розділу книжки розроблена спеціальна вправа для щоденника. Вони призначені для того, щоб підтримати вас на шляху до покращення самооцінки, зцілення та виставлення здорових кордонів. До книжки також додається брошура із корисними схемами, створеними таким чином, аби ви могли роздрукувати їх за бажанням і частіше мати перед очима.
Цікаві факти:
Шагіда Арабі — випускниця магістратури Університету Колумбії з відзнакою та авторка трьох бестселерів, включно з «Як стати нічним жахом нарциса» (Becoming the Narcissist’s Nightmare) та «Влада» (Power). Про її роботи писали видання «Psychology Today», «Psych Central», «Salon», «HuffPost», «Bustle», національна гаряча лінія з протидії домашньому насильству, «Daily News» Нью-Йорка, «Thought Catalog» та медіагрупа VICE.
Написать отзыв
Задать вопрос