О магазине Контакты Оплата и доставка Как заказать? Помощь
Загрузка...

Від нуля до одиниці! Нотатки про стартапи, або як створити майбутнє — Пітер Тіль

Від нуля до одиниці! Нотатки про стартапи, або як створити майбутнє  — Пітер Тіль

Арт.: 4767024

Автор:   Пітер Тіль
Переплет:    Твердый
Страниц:    184
Формат:    140 х 210 мм

350
00
грн.
  



 В "Желаемое"  

Отгрузка: 22.04.2024
Контакты
• 050-413-64-94, 063-233-0-299
Подробнее →

Доставка
• Курьером по Украине: от 85 грн.
• Новая почта до склада: от 50 грн.
• Укрпочта: от 40 грн.
Подробнее →

Оплата
• Расчет при получении
• Предоплата
Подробнее →

Описание

Тематика видання

Стартап, монополія, інноваційні технології, бізнес.

Про книгу

Короткий лікбез про те, як створювати майбутнє та стартапи став книгою завдяки упоряднику цього бестселера – Блейку Мастерсу. Він був студентом Стенфордського університету в 2012 році, коли його докладні нотатки курсу лекції Пітера Тіля «Комп’ютерні науки 183: стартап» стали сенсацією в Інтернеті. У своїх лекціях Тіль Тіль покроково описав не тільки свої здобутки у бізнесі, а й світогляд, таємниці роботи із венчурним капіталом, а також дієвість експоненціального закону у світі стартапів і вплив сингулярності на майбутнє людства.

Для кого книга

Для широкого кола читачів, а також для тих, хто працює над стартапом.

Чому ця книга

Ця книжка стане пусковим механізмом для тих, хто прагне мислити та створювати нове, а не копіювати відпрацьовані шаблони. Автор переконує: роблячи те, що ми вже знаємо, ми рухаємо світ від 1 до n, додаючи більше чогось вже знаного; проте щоразу, коли ми створюємо щось нове, ми ступаємо від 0 до 1.

Про автора

Пітер Тіль (англ. Peter Thiel; 1967 р. н.) – американський бізнесмен німецького походження, співзасновник PayPal (1998), інвестор, мільярдер, керуючий хедж-фондами. Був одним із перших інвесторів Facebook, нині входить до Ради директорів найбільшої світової соціальної мережі. Закінчив Стенфордський університет, отримав bachelor's degree of Arts у філософії, доктор права. Заснував власний фонд Thiel CapitalManagement, був співзасновником фонду венчурних інвестиций Founders Fund (2005). Заснував чимало компаній, зокрема Palantir Technologies, яку також фінансував венчурний фонд ЦРУ In-Q-Tel. Інвестував у ряд стартапів (LinkedInIronPortBig Think та ін.). Є партнером стартап-інкубатора Y Combinator. Засноване ним «Братство Тіля» започаткувало національну дискусію щодо недоліків освітньої системи, яка не готує молодь до творчої праці.

Цитати

«Яку цінну компанію ніхто не створює?» Це питання складніше, ніж здається, тому що ваша компанія може створювати велику цінність, не стаючи дуже вартісною сама по собі. Замало створити цінність – ви також повинні присвоїти собі її частину. Це означає, що навіть дуже великі підприємства можуть бути поганими. Наприклад, американські авіакомпанії обслуговують мільйони пасажирів і заробляють сотні мільярдів доларів щороку. Однак 2012 року, коли середня вартість авіаквитків в один бік становила 178 доларів, авіакомпанії заробляли всього 37 центів з пасажира. Порівняйте їх з Google, яка створює меншу вартість, але отримує набагато більше. Компанія Google заробила у 2012 році 50 млрд доларів (порівняймо з 160 млрд доларів авіакомпаній), але вона зберегла 21% від цих доходів у вигляді прибутку – маржа прибутку у сто разів вища, ніж маржа авіакомпаній цього року.

***

Американці міфологізують конкуренцію та дякують їй за порятунок від соціалістичних черг за хлібом. Насправді, капіталізм і конкуренція є протилежностями. Капіталізм ґрунтується на накопиченні капіталу, але в умовах досконалої конкуренції весь прибуток знищує конкуренція. Висновок зрозумілий для підприємців: якщо хочете створити довготривалу цінність, не будуйте бізнес на недиференційованих товарах.

***

Не переоцінюйте власну значимість. Важливість засновника полягає не в тому, що він єдиний, хто здатен створити щось цінне, а в тому, що видатний засновник може надихнути кожного працівника вкласти в роботу краще, що в ньому є. Те, що нам потрібні засновники з усіма їхніми примхами, не означає, що ми повинні молитися на «атлантів» Айн Ренд, які вважають, що вони не залежать від тих, хто поруч. … її негідники були реальні, а от герої явно вигадані. Ущелини Ґолта не існує. Неможливо позбутися суспільства. Віра у власну божественну самодостатність – не ознака сильної особистості, а, навпаки, помилка людини, яка сприймає поклоніння натовпу – чи його глумління – за чисту монету. Найгірша помилка засновника – втратити зв’язок із реальністю, повіривши у міф про себе. Але так само підступна небезпека для будь-якого бізнесу – відкинути міфи і вважати розчарування мудрістю.

Новости


Все категории