О магазине Контакты Оплата и доставка Как заказать? Помощь
Загрузка...

Правила розвитку мозку дитини. Як виховати розумну та щасливу дитину від народження до п'яти — Джон Медина

Правила розвитку мозку дитини. Як виховати розумну та щасливу дитину від народження до п'яти — Джон Медина #1

Арт.: 81338422

Автор:   Джон Медина
Переводчик:    Татьяна Рабчак
Серия:    Дитяча психологія
Переплет:    Твердый
Страниц:    320
Формат:    60х90/16 (~145х215 мм)
Бумага:    Офсетная
Иллюстрации:    Нет иллюстраций

Нет на складе

 В "Желаемое"  


Контакты
• 050-413-64-94, 063-233-0-299
Подробнее →

Доставка
• Курьером по Украине: от 85 грн.
• Новая почта до склада: от 50 грн.
• Укрпочта: от 40 грн.
Подробнее →

Оплата
• Расчет при получении
• Предоплата
Подробнее →

Описание

«Правила розвитку мозку дитини» — бестселер New York Times, національний бестселер США. У чарівних і кумедних історіях автор ділиться педагогічним досвідом і розповідає, що сучасна наука дізналася про розвиток мозку.

Тематика видання:

Розвиток мозку, виховання, стосунки, психологія, вагітність.

Про книжку:

Що може зробити жінка під час вагітності для розвитку своєї дитини? Що більше впливає на майбутнє дитини — генетика чи виховання? Як впоратися із роздратуванням і спалахами люті? Молекулярний біолог та батько двох дітей Джон Медіна руйнує міфи про розвиток мозку дитини і відкриває очі на справжню суть популярних методів, препаратів та іграшок, які начебто зроблять вашу дитину генієм.

Для кого книжка:

Для всіх, хто прагне зрозуміти, як працює людський мозок, механізми його формування, розвитку і роботи. Для батьків, бабусь і дідусів, доньок і синів.

Чому ця книжка:

Ви дізнаєтеся:

• де закінчується спадковість і починається виховання;
• чому чоловікам не завадило б зайнятися хатньою роботою;
• як працює інстинкт прив'язаності дитини до інших;
• чому розум і щастя нерозривні у вашому мозку;
• що є запорукою успішності у навчання;
• що робити, коли емоції б'ють через край.

Про автора:

Джон Медіна — молекулярний біолог-еволюціоніст. Займається проблематикою розвитку мозку і генетикою психічних розладів. Директор Центру вивчення мозку при Тихоокеанському університеті Сіетла, керівник відділення біоінженерії медичної школи при університеті Вашингтона. Автор семи книг.

Відгуки на книжку:

"Автор влучив у яблучко. Ми постійно шукаємо спосіб допомогти нашим дітям бути кмітливими, сильнішими, щасливішими. Джон Медіна дає ці потрібні практичні та користі підказки та поради".
Ніна Шапіро, д-р медичних наук, Школа медицини Каліфорнійського університету

"Цікава книжка, що легко читається, сипле рецептами, які запам'ятовуються і змушують вас дещо змінити акценти у виховання дітей. Майбутній успіх полягає, як виявляється, не в тому, щоб катувати дитину надто раннім розвитком штибу володіння китайською у два роки, а в тому, щоб дати їй рости в природному напрямку, розвиваючи цікавість, допитливість, фантазію, самоконтроль та інші корисні й прості штуки, описані тут. А ще — коли діти просяться на ручки, не відмовляйте. Батько Рузвельта так виховав майбутнього президента".
Ірена Карпа, письменниця, співачка, мандрівниця і мама двох дівчаток

Цитати:

Хоч як дивно, але мозок вашої маленької дівчинки цілком завершить встановлювати контакти лише після двадцяти років. Хлопчачий мозок може потребувати навіть більше часу. Людський мозок — це орган, який завершує своє формування останнім.

Міф: музика Моцарта для ще ненародженої дитини покращить її майбутні математичні здібності. Реальність: ваш малюк лише пам'ятатиме Моцарта після народження, як і решту звуків, запахів та смаків, отриманих в утробі. Якщо ви хочете, щоб він, подорослішавши, добре знав математику, найкраще, що можете зробити, — це навчити його контролювати імпульсивність у ранньому віці.

Міф: перегляд немовлям DVD із мовними програмами збільшить його словниковий запас. Реальність: деякі DVD можуть навпаки зменшити словниковий запас дитини. Збільшити словниковий запас та IQ дитини здатні лише ви самі, спілкуючись і вживаючи якнайбільше різноманітних слів. Слова повинні виходити від вас — справжньої, живої людини.

Міф: весь час повторюючи своїм дітям, що вони розумні, ви підвищуєте їхню впевненість у собі. Реальність: вони матимуть менше мотивацій працювати над складними завданнями. Якщо хочете, щоб вашу дитину прийняли у хороші виші, — хваліть її зусилля.

Отзывы

|
Получайте бонусы за отзывы! 

Написать отзыв

Введите символы (цифры и латинские буквы), которые Вы видите на рисунке (это защита от спам-роботов):



Задать вопрос

Введите символы (цифры и латинские буквы), которые Вы видите на рисунке (это защита от спам-роботов):



 

Новости


Все категории