О магазине Контакты Оплата и доставка Как заказать? Помощь
Загрузка...

Вечори на хуторі біля Диканьки — Микола Гоголь

Вечори на хуторі біля Диканьки — Микола Гоголь

Арт.: 4667174

Автор:   Микола Гоголь
Переплет:    Мягкий
Страниц:    288
Формат:    130мм х 200мм

Нет на складе

 В "Желаемое"  


Контакты
• 050-413-64-94, 063-233-0-299
Подробнее →

Доставка
• Курьером по Украине: от 85 грн.
• Новая почта до склада: от 50 грн.
• Укрпочта: от 40 грн.
Подробнее →

Оплата
• Расчет при получении
• Предоплата
Подробнее →

Описание

В історії світової літератури трапляються щасливі випадки, коли створена письменником-початківцем книга долає часові та просторові обмеження, перетворюючись у шедевр для всіх часів і народів. Саме таким щасливим випадком можна вважати «Вечори на хуторі біля Диканьки» Миколи Гоголя. У восьми повістинах, що лягли в основу «Вечорів…», читач відкриє для себе майже казковий світ старожитнього українського села, де відьми літають як собі знають, де чорт ярмаркує у Сорочинцях, де страшний Басаврюк чіпляється до красних дівчат. Цей веселий (а інколи — і страшнуватий) світ поряд — варт лише розгорнути книжку.

Для широкого кола читачів.

Отзывы

Написать отзыв

Введите символы (цифры и латинские буквы), которые Вы видите на рисунке (это защита от спам-роботов):



Задать вопрос

Введите символы (цифры и латинские буквы), которые Вы видите на рисунке (это защита от спам-роботов):


08.06.2017, 19:15
*****
+1

«Вечори на хуторі біля Диканьки» це книга яка розповідає про мальовниче українське село Диканьку, в якій відбуваються неймовірні події, а його жителі потрапляють у дивовижні ситуації. Але про все по-порядку. Книга складається з декількох частин.

Перша з них це «Сорочинський ярмарок». Розповідь в якій змальовано український ярмарок, на який люди приїхали не стільки купити чогось, як розважитися. У ті часи ярмарок був чи не найголовнішою розвагою. Але який ярмарок без чортівщини? Тому в основі сюжету легенда про червону свитку, яку на ярмарку шукає сам чорт. І звісно ж, українці такий народ, який не пропустить можливості полякати свого кума, куму чи просто знайомих. А ще історія розповідає про кохання, про злу мачуху і все це приправлено циганськими ярмарковими піснями та танцями.
Наступна історія «Пропала грамота». У історії знову фігурують чорти та відьми, головна нечиста сила української міфології. У цій оповідці їм доводиться змагатися з українським козаком. Насправді чорти самі винні, бо по необережності потягли до пекла шапку козака, у якій була зашита грамота до цариці. І який же то був би козак, якби він не пішов шукати грамоти, змалювати сміливість та винахідливість добре вдається Миколі Гоголю. Описує він також і силу віри, бо перехрестивши колоду козак виграє у відьми.

Третя не менш відома оповідка «Ніч перед Різдвом». Розповідає вона про звичайного коваля, який покохав першу красуню на селі. Гоголь показує, як небезпечно любити гонорових дівчат. Бо красуня загадала хлопцеві привезти їх царицині черевички. Та на мій подив хлопець не відправив дівчину до дідька, а сам на ньому поїхав до столиці та виконав прохання пафосної красуні. А далі все як годиться хепі-енд та весілля. І все це приправлене щедрівками та українським фольклором.


Показать полностью

Новости


Все категории