О магазине Контакты Оплата и доставка Как заказать? Помощь
Загрузка...

Чому нації занепадають? Походження влади, багатства і бідності — Джеймс Робинсон, Дарон Аджемоглу

Чому нації занепадають? Походження влади, багатства і бідності — Джеймс Робинсон, Дарон Аджемоглу

Арт.: 70702844

Скрыть Характеристики

Автор:   Джеймс Робинсон
Дарон Аджемоглу
Переводчик:    Александр Демьянчук
Переплет:    Твердый
Страниц:    472
Формат:    60х90/16 (~145х215 мм)
Бумага:    Офсетная
Иллюстрации:    Карты

Нет на складе

 В "Желаемое"  


Контакты
• 050-413-64-94, 063-233-0-299
Подробнее →

Доставка
• Курьером по Украине: от 85 грн.
• Новая почта до склада: от 50 грн.
• Укрпочта: от 40 грн.
Подробнее →

Оплата
• Расчет при получении
• Предоплата
Подробнее →

Описание

«Чому нації занепадають» - не просто бестселер New York Times та Wall Street Journal, а й одна з найкращих книг 2015 року за версією Марка Цукерберга та входить у список mustread-літератури Білла Ґейтса. У 2012-му році книга увійшла в короткий список премії Financial Times Business Book of the Year.

Про книгу

Ґрунтуючись на п’ятнадцятирічних дослідженнях у галузях історії, політології та економіки, автори легко і доступно пояснюють, чому економічний успіх держав не залежить від культури, клімату чи географічного положення.

Аджемоґлу та Робінсон переконані: країни стали найуспішнішими через те, що їхні громадяни повалили владну еліту і створили суспільства, де головною цінністю стали рівні економічні та політичні права кожного. На їхню думку, саме свобода робить світ багатшим.

Для кого книга

Для якнайширшого кола читачів, усіх, хто цікавиться політикою, економікою, майбутнім сучасного світу.

Чому ця книга

Дарону Аджемоґлу і Джеймсу Робінсону вдалося, здавалося б, неможливе - відповісти на питання, яке до них безрезультатно вивчали століттями: чому одні країни багаті, а інші - бідні?

Книга «Чому нації занепадають» - своєрідний посібник, який допоможе краще зрозуміти причини, що сприяють процвітанню держав та їхньому занепаду.

Про авторів

Дарон Аджемоґлу - професор кафедри економіки Гарвардського університету. У 2005 році був нагороджений медаллю Джона Бейтса Кларка, яку вручають економістам віком до 40 років за вклад у розвиток економічної думки. Входить до десятки найбільш цитованих економістів світу.

Джеймс Робінсон - економіст і політолог. Професор Школи публічної політики імені Гарріса Університету Чикаґо. Вивчав економіку у Лондонській школі економіки, Університеті Варвік та Єльському університеті. Визнаний у світі спеціаліст із питань Латинської Америки та Африки.

Відгуки

«Надзвичайно амбітна праця, що вільно стрибає між історичними епохами та країнами світу, прагне дати відповідь на важливе питання - чому одні нації багатіють, а інші - ні».

New York Times

«Від початку до кінця сповнена історичних фактів, одночасно розумних і захопливих»

Observer (Great Britain)

«Чому нації занепадають» - справді потужна книга. Асемоглу та Робінсон розкривають одну з найважливіших проблем у суспільствознавстві, що у продовж століть непокоїла провідних мислителів, і пропонують відповідь, блискучу в своїй простоті та силі. Захопливий текст - суміш історії, політології й економіки змінить наші уявлення про економічний розвиток. Читати - ОБОВ’ЯЗКОВО»

Стівен Левітт, співавтор книги «Фрікономіка»

"Сьогодні для людей, які приймають рішення та беруть на себе відповідальність у нашій країні, ця книга має бути обов’язковою до прочитання."

Олександр Саврук, декан Києво-Могилянської бізнес школи 

Отзывы

Написать отзыв

Введите символы (цифры и латинские буквы), которые Вы видите на рисунке (это защита от спам-роботов):



Задать вопрос

Введите символы (цифры и латинские буквы), которые Вы видите на рисунке (это защита от спам-роботов):


26.01.2017, 17:49
*****
+2

Ця книга – це бесцеллер з великої букви. Читаючи «Чому нації занепадають…» поступово стає зрозумілим чому наша країна погано живе, і що потрібно змінювати щоб жити, як в США, чи як люди живуть в розвинутих європейських країних.
Беручи в руки цю книгу я думав, що вона, ( як і багато інших книжок подібного плану), буде важко читатися і сприйматися, але на щастя я помилявся. « Чому нації занепадають…» починається інтригуючи. Автори згадують невеличке місто Ногалес північна частина якого знходиться в США, а південна – в Мексиці, і як так виходить, що люди в одній частині впевнені в завтрашньому дні, у них є всі права і свободи, вони можуть впевнено вести свій бізнес, а в іншій частині процвітає корупція, освіта неякісна, чиновники пов’язані з мафією і взагалі рівень життя в рази нижче чим у сусідів. Протягом книги на це питання дається відповідь.
Мова викладу проста і розрахована на широке коло читачів. В даній праці дослідники роблять аналіз історичного процесу країн, які знаходяться в різних частинах світу. І показано чому і як одні країни змогли досягти шаленого успіху, а одні так цього і не зробили. Досить гарно висвітлюється політико-економічна історія США, Латинської Америки, Австралії, країн східної Азії.
Дослідники Дарон Аджимоглу і Джеймс Робінсон відкидають географічний фактор в історії, мотивуючи це тим, що країни які були раніше багаті на корисні копалини зараз відстають у розвитку від країн, які не мали природних ресурсів. А чому так? Відповідь є в цій книзі. Наявність карт, карто-схем і діаграм, унаочнюють викладений матеріал і сприяють кращому його розумінню і засвоєнню.
Дана праця буде в нагоді історикам, політологам, економістам. Стане в пригоді вона і учням на уроках історії та географії. Всім людям раджу її прочитати. Особливо політикам і держслужбовцям, щоб ви нарешті зрозуміли, як потрібно Україні діяти і в якому напрямку рухатися, щоб вийти із постійної стагнації. В книзі зібрано гарний досвід для нашої держави.

Показать полностью

Новости


Все категории