О магазине Контакты Оплата и доставка Как заказать? Помощь
Загрузка...

Внутрішня історія. Кишечник - найцікавіший орган нашого тіла — Джулия Эндерс

Внутрішня історія. Кишечник - найцікавіший орган нашого тіла — Джулия Эндерс

Арт.: 4649363

Скрыть Характеристики

Автор:   Джулия Эндерс
Переводчик:    Карина Меньшикова
Издательство:    Книжный клуб "Клуб семейного досуга"
Переплет:    Твердый
Страниц:    288
Формат:    84х108/32 (~130x210 мм)

120
00
грн.
   В "Желаемое"  

Отгрузка: 21.06.2019
Контакты
• 044-499-0-979, 063-233-0-299
• 050-413-64-94
Подробнее →

Доставка
• Курьером по Киеву: 40 грн.
• Курьером по Украине: от 60 грн.
• Новая почта до склада: от 40 грн.
• Укрпочта: от 25 грн.
Подробнее →

Оплата
• Расчет при получении
• Предоплата
Подробнее →

Описание

До вашої уваги - його величність кишечник! Так-так, саме він! Ви ще соромитеся говорити про цей дуже важливий та цікавий орган свого тіла? Дарма! Тому що саме від його роботи залежить не тільки гарне фізичне самопочуття, але й ваш настрій та психічний стан. Узагалі, що ми знаємо про кишечник? Здається, зовсім небагато! Але ж це цілий світ зі своїми правилами, обов'язками, громадянами - і навіть злочинцями! Ця книга покликана змінити існуючий стан речей. Ви дізнаєтеся про структуру та принципи роботи кишечника, роль кишкової флори, вплив кишечника на мозок та зв'язок імунної системи і бактерій... Тож запрошуємо до захопливої подорожі травним шляхом! Обіцяємо, нудно не буде!

Отзывы

Написать отзыв

Введите символы (цифры и латинские буквы), которые Вы видите на рисунке (это защита от спам-роботов):Задать вопрос

Введите символы (цифры и латинские буквы), которые Вы видите на рисунке (это защита от спам-роботов):


23.04.2017, 14:42
*****

Якщо людина занадто мало має знань про свій організм, то їй складно вести здоровий спосіб життя. Адже наше тіло – це цілий Всесвіт, у якому безліч незбагненності та протистояння. Якщо заглибитися, можна зависнути на довгий час, розглядаючи, вивчаючи, випробовуючи особливості та власні спроможності. Освоїти анатомію, фізіологію та біохімію можна у спеціалізованих вузах, отримуючи відповідну професію. Але такий шлях займає досить багато часу і не у кожного є в цьому потреба. А ось розширити свій кругозір – зовсім інша річ :). І розумні, але прості у сприйнятті книжки, будуть вам у поміч.
Такою незвичною книгою є “Внутрішня історія. Кишечник – найцікавіший орган нашого тіла”, написана кмітливою дівчиною Джулією Ендерс. Якщо вам хочеться дізнатися якомога більше про свій кишечник, але не за допомогою нудних та незрозумілих термінів та складних анатомічних малюнків. А навпаки, споглядаючи цікаві історії, дивакуваті карикатури, веселі порівняння. Дане творіння, потрапило в потрібні руки! Байдужості не буде. Лише захоплення, подив та посмішка. Автор писала книгу найзрозумілішою, простою та доступною мовою. Усі процеси, які відбуваються всередині нашого кишечнику, Джулія Ендерс вмістила у невелику книжечку. З її розповіді ви дізнаєтеся про те,який шлях проходить їжа, від моменту потрапляння на нам очі, до моменту виходу з нашого організму природним шляхом.
Гормони, корисні та небезпечні бактерії, зв’язок кишечнику з мозком, неприємності в середині нас, а також безліч цікавих фактів і відкриттів – ось, що чекає на вас під час читанні цієї книги. Довго не роздумуйте, просто пориньте у захопливий світ власного тіла.

Показать полностью

Новости


Все категории